NOTICE: Many events listed here have been canceled or postponed due to the Covid-19 emergency. It is best to call ahead or check with organizer's websites to verify the status of any local event.

Change Location × San Francisco

  Recent Locations

   MEHMET ERDEM San Francisco Konseri | 17+ in San Francisco


   • MEHMET ERDEM San Francisco Konseri | 17+ Photo #1
   1 of 1
   October 27, 2019

   Sunday   7:00 PM

   155 Fell Street
   San Francisco, California 94102

   Map
   Performers:
   • No Performers Listed
   EVENT DETAILS
   MEHMET ERDEM San Francisco Konseri | 17+

   Yuksel Presents sizleri Mehmet Erdem Konserine davet ediyor.!     UNLU SANATCI   MEHMET ERDEM   SAN FRANCISCO DA   1978 Manisa doğumlu ve aslen Malatyalı’dır. Ortaöğrenimini İzmir Fen Lisesi’nde tamamladıktan sonra, Boğaziçi Üniversitesi’ni kazanmış ve Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur.   MEHMET ERDEM - Aciyi Sevmek Olurmu    BILETINIZI ASAGIDAKI LINKE TIKLAYARAK ALABILIRSINIZ Sanatçının müzikle ilgisi, klarnet icracısı babası ve bağlama icracısı dayısı sayesinde çocuk yaşlarında başladı. Mehmet Erdem’in ilk çaldığı enstrüman 5 yaşındayken sahip olduğu mandolindi. Sanatçı daha sonra bağlama, ud ve cümbüş de çalmaya başladı.  Öğrencilik yılları da dahil olmak üzere müzikten hiç kopmayan Mehmet Erdem, lise döneminde çeşitli gruplarda enstrümanist ve vokalist olarak yer aldı, bir çok sanatçının albümünde stüdyo müzisyenliği yaptı. Bu dönemde önemli müzisyenlerden ud, cümbüş, perdesiz gitar, bağlama dersleri aldı. BILETINIZI ASAGIDAKI LINKE TIKLAYARAK ALABILIRSINIZ   MEHMET ERDEM -Herkes Ayni Hayatta   MEHMET ERDEM -Olur Ya Sanatçı 2008 yılında “Deli Deli Olma” adlı filme Özgür Akgül ile beraber yaptığı müzikle “Altın Portakal Film Festivali”nde “En İyi Film Müziği” dalında ödül aldı.  MEHMET ERDEM - Hep Sonradan ( Ahmet Kaya )   Ayrıca kariyeri boyunca “Çalgı Çengi”, “Memleket Meselesi”, “Sizi Seviyorum”, “Polis”, “Dol”, Avrupa Avrupa”, "Kalbim Seni Seçti”, “Leyla ile Mecnun”, “Kalpsiz Adam”, “Sınıf” gibi bir çok film ve dizinin özgün müziklerine imza attı.   BILETINIZI ASAGIDAKI LINKE TIKLAYARAK ALABILIRSINIZ 17+ Rickshaw Stop 155 Fell Street San Francisco ,CA , 94102

   Categories: Concerts & Tour Dates

   Event details may change at any time, always check with the event organizer when planning to attend this event or purchase tickets.

   Hotels and Airbnbs near MEHMET ERDEM San Francisco Konseri | 17+. Book your stay now!